O nas

Profi Partner istnieje na polskim rynku od 2010 roku. W swojej ofercie posiadamy produkty o najwyższej jakości, dlatego podejmujemy współpracę z producentami, którzy są światowymi liderami w swojej dziedzinie.

Od 2019 r. firma Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. jest wyłącznym przedstawicielem firmy Hangzhou Bycon Industry Co., Ltd. na terenie Polski. Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta. Posiadamy grupę przeszkolonych handlowców, którzy odpowiedzialni są za kontakty z naszymi dystrybutorami.

Dysponujemy dużym, nowoczesnym magazynem maszyn i części zamiennych, dzięki któremu gwarantujemy natychmiastową realizację zamówień. Nasz serwis, który prowadzimy obsługuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne produktów firmy BYCON.

Zapewniamy fachową  obsługę klienta prowadząc, oprócz standardowej sprzedaży, profesjonalne doradztwo. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego narzędzia, elektronarzędzia czy maszyny dostosowanej do Państwa potrzeb. Kupując produkty naszej firmy dostaną Państwo dodatkową wiedzę, jak efektywnie i sprawnie z nich korzystać.

Bierzemy udział w dniach otwartych, targach i innych imprezach branżowych, gdzie organizujemy prezentacje maszyn.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Historia marki BYCON rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy  to powstała  Joint Venture - niemiecko-chińska spółka.

Strona niemiecka zapewniała wówczas technologię i maszyny, a strona chińska zapewniała miejsce produkcji oraz pracowników.

Po dziesięciu latach zdobywania doświadczeń w 2015 roku spółka Joint Venture została  rozwiązana i od tej pory jedynym właścicielem marki BYCON jest Hangzhou Bycon Industry Co., Ltd. 

Od 2015 r. firma produkuje wysokiej jakości maszyny budowlane i osprzęt, przestrzegając tym samym norm wynikających z posiadanego certyfikatu ISO 9001.

Aktualnie produkty Hangzhou Bycon Industry Co., Ltd. eksportowane są do 40 krajów na świecie, a w 20 państwach firma posiada swoich dystrybutorów.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji jest gwarancją, że produkty Bycon spełniają wysokie standardy i wymagania użytkowników oraz  mogą być używane przez profesjonalistów bez obawy o jakość.

 

Obecnie Hangzhou Bycon Industry Co., Ltd. jest właścicielem marek:

BYCON - wiertnice, szlifierki, przecinarki

THRALL – maszyny spalinowe, mini kafary, młoty wyburzeniowe, młoty udarowo-obrotowe, wiertnice

DRY BIRD wiertnice elektryczne z mikroudarem (od 2023 roku nowość na rynku)

DEKOLA – marka oferowana tylko na rynku chińskim